O nás

Autori
Redakcia Sevens.sk je tvorená viacerými ľuďmi, ktorých záujmy sú zdravie, šport, nové technológie, domácnosť atď. Každý článok, ktorý na tomto webe nájdete je napísaný podľa dôveryhodných a autoritatívnych zdrojov prípadne vlastných alebo užívateľských skúseností. Pri recenziách alebo článkoch o doplnkoch výživy používame zdroje ako napríklad Healthline.com alebo Webmd.com.
Ako píšeme články a recenzie
Našim čitateľom sa snažíme priniesť relevantné informácie, tak aby sme im vedeli čo najlepšie pomôcť. Pri písaní recenzii sa snažíme o danom produkte/produktoch nájsť čo najviac informácii a hlavne od samotných majiteľov (hodnotenia a recenzie). V niektorých prípadoch píšeme recenzie podľa vlastných skúseností na základe testu výrobku. Niektoré doplnky výživy, na ktoré sme pre vás pripravili recenzie naši autori prípadne ich kamaráti, rodinný príslušníci alebo známy vyskúšali na vlastnom tele.
Affiliate disclaimer
Články môžu obsahovať odkazy na rôzne eshopy. Tvorba obsahu a prevádzka webu je časovo a finančne náročná činnosť. Preto ak kliknete na niektorý z týchto odkazov a následne v eshope nakúpite podporíte tým menšou čiastkou náš web. Nebojte sa cena nebude nijako navýšená, ba dokonca v niektorých článkoch máme pre vás pripravené zľavové kupóny, s ktorými môžete pár eur ušetriť.