• Prírodné zloženie
 • Vynikajúca starostlivosť o pleť
 • Veľa pozitívnych hodnotení od zákazníkov
 • Cena 15,99 €
Advance dermavit recenzia

Krásna pokožka je znakom mladosti a dobrého zdravia. S pribúdajúcim vekom sa elasticita a stav pokožky zhoršuje. Aby ste si krásnu pleť udržali, je potrebné sa o ňu náležite starať. Starostlivosť o pleť je potrebné vykonávať denne nielen pomocou krémov, ale tiež prostredníctvom výživových doplnkov.

Mnoho ľudí si neuvedomuje, že pre zdravý a krásny vzhľad pokožky je potrebné prijímať potrebné vitamíny aj vnútorne a nielen v podobe krému. Na to slúžia výživové doplnky ako je napríklad Advance Dermavit. Ak sa chcete dozvedieť ako výrobok pomáha doplniť potrebné množstvá vitamínov, v článku nižšie nájdete potrebné informácie.

Unikátne zloženie Advance Dermavitu

Zloženie Dermavitu z prírodných aktívnych látok predstavuje komplexnú podporu zdravej a prirodzene krásnej pokožky.

Kolagén

Pokožka je z veľkej časti tvorená kolagénom a vodou. Vďaka kolagénu je naša pleť pevná. Avšak s vekom sa kolagén z pleti stráca. Hydrolyzovaná forma kolagénu predstavuje najefektívnejšiu formu kolagénových suplementov. Hydrolyzovaný alebo predštiepený kolagén typu I a II, a teda vo vysokej kvalite, sa lepšie vstrebáva a tak ho telo dokáže efektívnejšie využiť.

Kyselina hyalurónová

Kyselinu hyalurónovú poznáme ako najpreferovanejšiu anti-aging zložku krémov. Vyznačuje sa svojou vlastnosťou viazať vlhkosť. Nie je teda čudo, že ju obsahuje aj Advance Dermavit na vnútornú podporu krásnej pleti.

Užívanie Dermavitu s obsahom kyseliny hyalurónovej zmierňuje celulitídu, zlepšuje kvalitu vlasov a tiež priaznivo ovplyvňuje fungovanie pohybového aparátu.

Koenzým Q10

Koenzým Q10 predstavuje pre celé telo akýsi vitamín energie. Pri jeho nedostatku pociťujeme únavu, bolesť a vyčerpanie. Koenzým Q10 znižuje oxidačné účinky v tele, a tým zvyšuje kvalitu pokožky a spomaľuje starnutie buniek.

L-methionín

L-methionín je aminokyselina, ktorú si telo na rozdiel od vyššie uvedených látok nedokáže samo vyprodukovať. L-metionín nielenže má detoxikačné a antioxidačné účinky, ale je tiež dôležitý pre syntézu kolagénu.

Aloe vera

Dermavit obsahuje extrakt z gélu nachádzajúceho sa v listoch rastliny Aloe, ktorú už starovekí Egypťania nazývali „rastlinou nesmrteľnosti“. Má priaznivé účinky na pleť, pretože pomáha organizmus prečisťovať a detoxikovať. Taktiež má antioxidačné účinky a podporuje imunitu organizmu.

Rakytník rešetliakový

Extrakt z plodov rakytníka, ktorý sa nazýva citrónovníkom severu, je tiež dôležitou zložkou najmä kvôli svojmu obrovskému obsahu vitamínu C. Okrem toho, že reguluje trávenie, tiež ovplyvňuje odolnosť organizmu voči infekciám a zápalom.

Vitamín C

Vitamín C, alebo inak nazývaná kyselina askorbová, je veľmi efektívnym antioxidantom, ktorý znižuje poškodenie buniek a zároveň sa zúčastňuje tvorby kolagénu. Taktiež podporuje imunitu, a to stimuláciou tvorby protilátok.

Niacín

Niacín je vitamínom skupiny B, konkrétne je to vitamín označovaný ako B3. Napomáha znižovať únavu a vyčerpanie a tiež je prospešný pre udržovanie zdravého stavu sliznice a optimálne fungovanie kože.

Vitamín E

Vitamín E je tiež významným antioxidantom, čo znamená, že chráni bunky v tele pred rozkladaním a udržiava ich v dobrom stave. Spája sa najmä s regeneračnými procesmi buniek, a tak napomáha pri udržiavaní mladosti pleti.  Okrem toho je skvelým bojovníkom proti únave.

Beta-karotén

Premenou betakaroténu, a teda provitamínu A, v tele vzniká samotný vitamín A. Okrem toho, že beta-karotén dokáže bojovať s voľnými radikálmi vznikajúcimi vplyvom UV žiarenia, a teda aktívne bojuje s poškodením kože pri spálení, pomáha tiež v boji s vírusmi, baktériami a dokonca s rakovinou.

Zinok

Zinok je veľkým pomocníkom nielen pri starostlivosti o pleť, ale vďaka nemu budete mať aj lesklé vlasy a pevné nechty. Prispieva k správnej funkcii imunitného systému a metabolizmu a tiež chráni bunky pred oxidačným stresom.

Dermavit tiež obsahuje protihrudkujúca látku stearan horečnatý a želatínu. Neobsahuje lepok, a preto je maximálne vhodný aj pre celiatikov.
Starostlivosť o pleť

Blahodárne účinky Dermavitu

Vďaka unikátnemu obsahu aktívnych prírodných látok má Dermavit množstvo pozitívnych účinkov.

Zdravá a krásna pleť

Takmer všetky zložky Advance Dermavitu pôsobia blahodárne na zdravie pokožky. Veľmi prospešnými látkami pre krásnu pokožku je Kolagén, Kyselina hyalurónová, Koenzým Q10, ale aj ostatné vitamínové zložky.

Krásne vlasy a pevné nechty

Pomocou unikátneho zloženia podporuje Advance Dermavit lesklosť a pevnosť vlasov a zabraňuje nadmernej lámavosti nechtov.

Detoxikačné účinky

Zložky Dermavitu pomáhajú detoxikovať  a prečisťovať organizmus, z čoho vyplýva, že podporujú správne fungovanie metabolizmu, procesov v tele a tiež podporujú imunitu.

Antioxidačné účinky

Voľné radikály svojim pôsobením zrýchľujú proces starnutia buniek v tele, a teda aj pokožky. Antioxidačné zložky Dermavitu neutralizujú pôsobenie voľných radikálov v organizme, a teda bránia oxidácii buniek zapríčiňujúcej rôzne civilizačné ochorenia.

Upozornenie

Výživový doplnok nie je vhodné užívať pri precitlivenosti na niektorú zložku výrobku. Nie je vhodný pre deti, tehotné ani dojčiace ženy. Je potrebné dodržiavať odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu stravy. Skladujte pri teplote nižšej ako 25°C na suchých a tmavých miestach. Nevystavujte slnečnému žiareniu. Taktiež neobsahuje lepok.

Skúsenosti užívateľov

O účinkoch výrobku vás najlepšie presvedčí nasledujúca Dermavit recenzia od užívateľov:

Advance dermavit recenzia, skusenosti Advance dermavit recenzia

Cena Advance Dermavitu

Tento výživový doplnok nájdete vo viacerých eschopoch a jeho cena sa pohybuje v rozmedzí od 12 do 16 eur. Jedno balenie vám pri dávkovaní dvoch kapsúl denne vydrží jeden mesiac. Pre lepšie pozorovateľné účinky je vhodné doplnok užívať dlhodobejšie.

Kde kúpiť Dermavit

Výrobok je možné zakúpiť v eshopoch s liekmi a doplnkami výživy a tiež v lekárňach. Kvôli záruke originálneho balenia tohto doplnku a tiež pre najrýchlejšie dodanie odporúčame voliť eshop nutraceutics.sk. V prípade, že balík nedorazí na druhý deň, obchod garantuje 10 € zľavu na nákup.

Výhody

 • Obsahuje iba prírodné látky
 • Je vyrobený z najkvalitnejších surovín s certifikovaným pôvodom a kvalitou
 • Veľmi pozitívne recenzie od užívateľov
 • Primeraná cena
 • Neobsahuje lepok
Nevýhody

 • Pre dokonalý efekt je potrebné ho užívať dlhodobo
 • Nemusí pôsobiť u všetkých rovnako
 • Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy

Finálne hodnotenie Dermavitu

Pri finálnom hodnotení Dermavitu musíme uviesť, že tento výrobok je vhodný na užívanie pre ľudí s problematickou pleťou, ale tiež pre osoby vo veku 40+. Pokožke u ľudí v strednom a staršom veku dokáže vďaka unikátnemu zloženiu vrátiť elasticitu a krásu.

Vďaka obsahu viacerých prírodných látok blahodarne pôsobí aj na kvalitu vlasov, nechtov i na celkové zdravie organizmu. Svojim zložením podporuje imunitu a obranyschopnosť buniek.

Na to, aby ste dosiahli vnímateľnú zmenu, je potrebné doplnok užívať pravidelne a po dlhšiu dobu. Nesmiete ho pokladať za náhradu pestrej stravy. Najlepšie bude účinkovať pri kombinácii s vyváženou stravou a zdravou životosprávou.

Redakcia Sevens
Redakcia Sevens

Redakcia Sevens.sk je tvorená viacerými ľuďmi, ktorých záujmy sú zdravie, šport, nové technológie, domácnosť atď. Každý článok, ktorý na tomto webe nájdete je napísaný podľa dôveryhodných a autoritatívnych zdrojov prípadne vlastných alebo užívateľských skúseností. Pre viac informácii prejdite na stránku O nás.